Hakkımızda

Çeyrek Asırlık Tecrübe!

25 Yılı Aşkın Tecrübemiz İle Hizmet Veriyoruz.
Renklerin Ve Yüzeylerin Profesyonelleri Ersan Boyayı Tercih Ediyor. Rengarenk Ve Özenle İzole Edilmiş Konforlu Bir Gelecek Hayal Ediyoruz.

2007

Gerekli Ar-ge faliyetlerinin ardından endüstriyel kullanımlara uygun astar ve rapid son kat boyaların üretimine başlanmıştır.

2008

 Ülkemizde kullanım alanı genişlemiş olan, yüksek mukavemet ve hijyen sağlayan, Epoxy Zemin Kaplamaları ve Epoxy Son Kat Boya’ların üretimine başlanmıştır.

2009

 Yasal mevzuata uygun ve çevreye duyarlı bir yaklaşım ile Atık Su Arıtma Tesisi kurulmuş olup, ÇEVKO vakfı üyesi olarak, ambalajlarında Yeşil Nokta Logusu kullanmaya hak kazanmıştır.

2010

Ürün Formülleri, Sektörde Ki Son Gelişmeler Işığında Tamamen Revize Edilip, Yüksek Performans Artışı Sağlandı. Ayrıca Ambalajlar Ve Logo Da Revizyona Uğrayarak Daha Modern Bir Hale Geldi.

2011

Schutzer Ismiyle Isı Yalıtım Sistemleri Markası Oluşturuldu

2014

Tinting Adı Verilen, Renklendirme Sistemleri Için Ar-Ge Çalışmalarına Başlanılmış Olup, 2015’In Ikinci Çeyreğinde Aktif Olarak Kullanıma Geçirilmesi Hedeflenmektedir.

Schutzer Markasına Ait Ürün Gamı Genişletilerek; Isı Yalıtım Sistemlerinin Yanına; Yapı Kimyasalları Ve Su Yalıtım Sistemleri Ilave Edildi.

Yeni fabrika ve üretim binalarımız hizmete girdi. Tesislerimiz 20 000 m2 lik arsa üzerinde 4000 m2 lik kapalı alandan oluşmaktadır. Yönetim binası ve üretim binasını içeren tesislerimizde aynı zamanda depolama alanı da bulunmaktadır.

AR-GE Laboratuvarımız yeni ürünler için çalışıyor!

 Ürünlerimizin sürekli gelişimi ve yeni teknolojilerin takibi konularına önem veriyoruz. Kalite standartlarımızın korunması ve yeni ürün geliştirme konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerini uzman kadromuz ile sürekli olarak yürütüyoruz.

T.C Tekirdağ Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tekirdağ Anadolu Lisesi’ne yapı faaliyetlerinde destek olunmuş ve iç ve dış cephe su bazlı boya yardımı sağlanmıştır.

Çorlu’da destek verdiğimiz ve iç ve dış cephelerinin boyanması su bazlı boya yardımı yapılan okullar arasında Çorlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Çorlu Reşadiye Ortaokulu, Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lisesi, Çorlu Türk Gücü İlkokulu, Ergene Deri Sanayicileri Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü bulunuyor. Ayrıca T.C. Çorlu Kaymakamlığı Çorlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğü yapı faaliyetlerinde destek olunmuş ve iç ve dış cephe su bazlı boya yardımı sağlanmıştır.